Remejai


 www.valdorfo.lt 

UAB „Valdorfo didmenos“ yra padažų, pagardų ir greito paruošimo maisto produktų gamybos įmonė.

Įkurta 1999 m. iš meilės kokybiškiems ir skaniems maisto produktams, nedidelė verslo įmonė išsiplėtė į puikiai funkcionuojančią bei patirtį sukaupusią bendrovę. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 50 energingų ir kvalifikuotų darbuotojų, o įrengimai yra vieni moderniausių Pabaltijo valstybėse.

Specializuojamės šiose produktų grupėse:

Pomidorų kečupai ir padažai,

Padažai – salotų padažai, garstyčios, adžika ir kiti,

Majonezas,

Greito paruošimo maisto produktai,

Universalūs prieskoniai.

Taip pat gaminame kisielių, žėlė ir kitus gaminius. Iš viso įmonė gamina daugiau kaip 150 skirtingų pavadinimų produktus.

UAB „Valdorfo didmenos“ tai sparčiai auganti įmonė, kurioje stengiamės siekti geriausių rezultatų, aukštos produktų kokybės ir darnių darbuotojų tarpusavio santykių. Tai padeda suvienyti visus į vieną bendrą ratą, kuriame ir gimsta nauji produktai, naujos idėjos, bei pasiekiami patys geriausi rezultatai.


 www.pakmarkas.lt

„PakMarkas“ siūlo pakavimo ir ženklinimo sprendimus. Veiklos sritis – lipnių ir apsitraukiančių etikečių spauda, prekyba pakavimo ir ženklinimo įrenginiais, pakavimo medžiagomis, pavaromis bei automatizavimo elementais.

„PakMarkas“ offers packing and marking solutions and specializes in four main activities: self-adhesive and shrink-sleeves labels print, packing and marking euipment trade, packing materials trade and industrial automation components trade. www.sachmatai.lt

VšĮ "Vilniaus fortas"

A.Jakšto g. 9-117, 01105 Vilnius

Tel. 8-672-58768 (Tele2), 8-698-86785 (Bitė).Dėl partnerystes kreiptis galite šiuo adresu: [email protected]

    Recent Videos

    2659 views - 0 comments
    2257 views - 0 comments
    2014 views - 0 comments
    1956 views - 0 comments